Název

Popis

V sobotu 7.12.2019 se celá jednotka Český Dub doplněná o nové členy z jednotky Proseč pod Ještědem zúčastnila pravidelné odborné přípravy. Po nezáživné, ale nutné teorii, následovala praktická část. Nejprve si jednotka ve spolupráci s HZS Liberec vyzkoušela činnost, kterou by prováděla v dekontaminačním stanovišti v případě zásahu s výskytem nebezpečné látky. Dále jsme se seznámili s vozidlem TA-CH, které je ve výbavě HZS Liberec. Následoval dobrý oběd a druhá část praktického výcviku. Ta byla zaměřená na používání izolačních dýchacích přístrojů . Tuto činnost si hasiči vyzkoušeli hned při dalším praktickém výcviku. Ten byl zaměřený na tvoření dopravního a útočného vedení . K tomu nám posloužil areál bývalé Dubeny kde si hasiči vyzkoušeli utvoření vedení po schodišti uvnitř budovy do 5NP, utvoření hadicového vedení po nastavovacím žebříku a utvoření vedení po automobilovém žebříku až na střechu budovy. Jednotka byla rozdělena do 4 pětičlených družstev a každé družstvo si mohlo vyzkoušet všechn druhy útoků.
Poděkování patří p. Erbertovi z fi.Agrokomplet s.r.o. , který nám umožnil tento výcvik. Poděkování patří i všem členům jednotky za skvělý přístup k sobotnímu výcviku.
Po ukončení výcviku jsme ještě postavili a nazdobili ,, hasičský vánoční stromeček" u hasičské zbrojnice, který jsme slavnostně večer rozsvítili.
Všem členům a jejich rodinám přeji hezké prožití adventu a vánočních svátků.
Velitel jednotky SDH Český Dub - Olda Laufke

Období

• 114 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat